Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 42
Vyberte si nemovitost

Sháníme pro klienta byty v osobním vlastnictví v Karviné

13.7.2023 Pro investora sháníme byty v osobním vlastnictví, které jsou v původním stavu. Garantujeme seriózní a rychlé jednání. Hodláte-li prodat.. více »

Vykupujeme rodinné domy na Karvinsku

9.5.2018 Sháníme ke koupi rodinné domy v Karviné a okolí určené k částečné nebo kompletní rekonstrukci. Jsme schopni vyřešit případné exekuce či.. více »

Daň z nabytí nemovitých věcí od 1. listopadu 2016

25.10.2016

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » O nás

O nás

Realitní kancelář SLEZSKÝ DŮM s.r.o.

je společnost, která již podle názvu působí ve Slezku a to zejména na Ostravsku a Karvinsku. Nejsme velká realitní kancelář s tísici pobočkami po celém Světě, ale specializujeme se pouze na Slezsko. Poskytujeme klientům kompletní servis při realitní transakci a to od zajištění inzerce přes nalezení kupujícího, vypracování smluv, zajištění advokátní úschovny až po daňové přiznání.

Kde nás najdete?

Najdete nás v přízemí obchodního centra Permon v Karviné - Hranicích.

DSC03106_7_8_fusedd

Fandíme poctivosti

Filozofie naší společnosti nestojí jen na kvalitě poskytovaných služeb, ale zejména na čestnosti a poctivosti. Se všemi jednáme vždy upřímně a na rovinu. Stejné priority očekáváme od našich spolupracovníků, partnerů, ale také klientů.

Každou nemovitost bereme jako vlastní

Každou nemovitost v naší nabídce bereme jako vlastní. Děláme maximum pro to, aby se prodala co nejrychleji a prodávající byl maximálně spokojen. Majitele informujeme pravidelně o situaci na trhu, o zájemcích a o počtu zhlédnutí jeho nemovitosti na internetu.