Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 41
Vyberte si nemovitost

Sháníme pro klienta byty v osobním vlastnictví v Karviné

13.7.2023 Pro investora sháníme byty v osobním vlastnictví, které jsou v původním stavu. Garantujeme seriózní a rychlé jednání. Hodláte-li prodat.. více »

Vykupujeme rodinné domy na Karvinsku

9.5.2018 Sháníme ke koupi rodinné domy v Karviné a okolí určené k částečné nebo kompletní rekonstrukci. Jsme schopni vyřešit případné exekuce či.. více »

Daň z nabytí nemovitých věcí od 1. listopadu 2016

25.10.2016

Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Nemovitosti » Služby

Služby

Níže naleznete seznam námi poskytovaných služeb.

Prodej a pronájem bytů, domů, chat, garáží, pozemků a nebytových prostor.

Výkup nemovitosti V posledních letech stále žádanější služba, díky které nemusí prodávající čekat dlouhé měsíce na prodej své nemovitosti, ale dostane peníze v hotovosti do 24 hodin. Pokud máte nemovitost, která se obtížně prodává, máte dluhy, exekuci nebo zástavu, pak tyto problémy vyřešíme ihned.

 

V rámci těchto služeb poskytujeme:

  • Srovnávací tržní analýzu Vaši nemovitost porovnáme nejen s našimi podobnými aktuálními zakázkami, ale především se zakázkami prodanými, které vypovídají lépe o době prodeje a ceně Vaší nemovitosti. Dále nemovitost porovnáme s dalšími obdobnými nemovitostmi na trhu.
  • Marketing nemovitosti Vaší nemovitosti uděláme kvalitně zpracovanou prezentaci na internetu a v tisku. Spolupracujeme s inzertními portály, na kterých naši nabídku nemovitostí inzerujeme a každý den ji aktualizujeme. Samozřejmostí je inzerování na nejnavštěvovanějším českém portále Sreality.cz, kde naše nabídky TOPujeme.
  • Vypracování smluv a poskytnutí advokátní úschovny Veškeré naše smlouvy vypracovává renomovaná advokátní kancelář, která zároveň poskytuje advokátní úschovnu peněz pro naprosté bezpečí celého průběhu transakce.
  • Administrativní úkony Jedná se o vyřizování s bankami, odhadci, na bytových družstvech a katastrálním úřadě.